Helikopterli Şap 0532 612 17 58

Helikopterli Şap Hakkımızda

Helikopterli Şap, 1994 yılından itibaren helikopterli şap, epoksi zemin kaplama, baskı beton, renkli beton, otopark zemin kaplama, renkli şap, derz dolgu, zemin tadilatı, zemin kaplama ve endüstriyel zemin kaplama hizmetleri sunmaktadır.

Yaptığımız her uygulamayı sağladığı fayda yanında müşterimizin prestijini artırdığı kadar bizim prestijimizi de artıran, referanslarımızı zenginleştiren ve ayrıca bize değer katan bir olgu olarak değerlendiriyoruz.

Helikopterli Şap olarak yurt içi ve yurt dışında bir çok değerli ve önemli projeye, 3000000 m2’nin üzerinde uygulamayla katkı sağladık.

Yaptığımız işlerdeki başarı ve bunun getirdiği müşteri memnuniyeti, firmamız için en önemli değerdir. Elde ettiğimiz bu değeri, bizi daha fazla mesuliyetli davranmaya sevk eden ve tarafımıza duyulan güveni daha üst seviyelere taşımak hususunda bizi motive eden en önemli unsur olarak görüyoruz.

Karın bir amaç değil, ticari alanda kalıcı olmak ve daha kaliteli hizmet üretmenin bir aracı olarak görüyoruz. Bir çok alanda bölünmek ve kontrolsüz büyümeyi değil, yapmakta olduğumuz asıl işte uzmanlaşmayı ve bu alanda aranan ve tavsiye edilen bir firma olmayı hedefliyoruz.

Vizyon

Yaptığımız her uygulamada üzerimize almış olduğumuz sorumluluğun farkında olarak çalışmalarımızı yapıyoruz. Zaman tasarrufundan malzeme ve işçilik kullanımına kadar her unsurun, ülke ekonomisine doğrudan ve dolaylı etkilerini dikkate alarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Firmamız, işin metrajı ne olursa olsun yapmayı taahhüt ettiği her işi profesyonel yaklaşımla değerlendirmekte ve teknik bakış açısıyla her uygulamasında müşteri memnuniyetini en önemli unsur olarak görmektedir.

Misyon

Sektörümüz, faaliyet alanımız ve firma yapımız için bütün gelişmeleri takip ediyoruz. Eleman eğitimi, makine parkı kalitesi ve kurumsal yapımıza yatırım yaparak işimize odaklanıyor ve bizden ürün ve/veya hizmet alan herkese azami fayda sağlayacak çözümler sunmak için çalışıyoruz.

Helikopterli Şap Hakkımızda