Helikopterli Şap 0532 612 17 58

Endüstriyel Zemin

Endüstriyel zeminler, kullanım amacına göre beton yüzeyinde fırça izi, tepsili perdah ve parlatma seçenekleri gibi farklı alternatiflerde uygulanabilir. Endüstriyel zemin; üzerinde üretim yapılan sanayi alanları, ürünlerin sevk edildiği, taşındığı ve depolama yapılan endüstriyel çalışma yüzeyleri için tercih edilen bir uygulamadır. Ağır yükler olmak üzere birçok fiziki dış etkiye maruz kalacağı için, bu yüzeyin tozuma sorunu olmayan dayanıklı ve uzun ömürlü olması gerekir.

Kullanım alanları otoparklar, benzin istasyonları, iş merkezleri, turistik tesisler ve alışveriş merkezleri, bahçe, parklar, havaalanı pistleri olarak sıralayabiliriz.

Helikopterli Şap, projenin büyüklüğü ne olursa olsun yapmayı taahhüt ettiği her işi profesyonel yaklaşımla değerlendirmekte ve teknik bakış açısıyla her uygulamasında müşteri memnuniyetini en önemli unsur olarak görmektedir. Sektörümüz, faaliyet alanımız ve firma yapımız için bütün gelişmeleri takip ediyoruz. Eleman eğitimi, makine parkı kalitesi ve kurumsal yapımıza yatırım yaparak işimize odaklanıyor ve bizden ürün veya hizmet alan herkese azami fayda sağlayacak çözümler sunmak için çalışıyoruz.

Endüstriyel zemin uygulamalarında uzman mühendislerimizle, makine parkurumuzla kalıcı ve kesin profesyonel çözümler sunuyoruz. Daha ayrıntılı bilgi için çağrı merkezimizi arayabilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Endüstriyel Zemin