Helikopterli Şap 0532 612 17 58

Epoxy Boya

Epoxy birçok yüzeylerde kullanılan, gerek dekoratif ve gerekse endüstriyel anlamda üstün alternatiflere sahiptir. Kullanım alanları depolar, fabrikalar, istasyonlar, otoparklar, alışveriş merkezleri ve yol kaldırımlarının olduğu alanlarda kullanılabilen sağlam ve dayanıklı bir zemin malzemesidir.

Self Levelling Epoxy Flooring, Multilayer Epoxy Flooring, Epoxy Mortar, Epoxy coating çeşitli uygulamalar mevcuttur. Levelling Epoxy Flooring kaplama çukurlaşmış, aşınmış, zedelenmiş beton zemin yüzeylerini parlak, yoğun ve pürüzsüz bir hale getiren derzsiz bir zemin kaplama türüdür. Kimyasal nitelikli kaplama ile zemin yüzeyleri hızlı, dayanıklı bir şekilde oluşturulabilir. Zemin kaplaması yapıldıktan 8 saat sonra üzerinde yürüme için hazır hale gelir. Bu zemin iyileştirme yöntemi ile çalışma, iş süresi aksaklıklarının getireceği kayıpların önüne geçilebilir. Hızlı bir zemin kaplama yöntemidir. Temizlenmesi kolay ve parlak zeminler oluşturulur. Epoxy boya kimyasal maddelere karşı dayanıklıdır. Aşınma direnci yüksek ve kolay temizlenebilir bir yüzeye sahiptir. Yüzeyinde ki özel desenler sayesinde kayma oluşmaz.

Kullanım alanları elektrik fabrikaları, makine fabrikaları, gıda üretim tesisleri, ilaç fabrikaları, hastaneler, kimyasal fabrikalar, tekstil fabrikaları, plastik üretim tesisleri, istasyon ve spor tesislerinde tercih edilmektedir. Çeşitli renk tonları mevcuttur.

Epoxy boya zemin kaplama uygulamalarında uzman mühendislerimizle, makine parkurumuzla kalıcı ve kesin profesyonel çözümler sunuyoruz. Ayrıntılı bilgi için müşteri temsilcimizi arayabilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Epoxy Boya