Helikopterli Şap 0532 612 17 58

Baskı Beton

Baskı beton çözümlerinde uzman mühendislerimiz ve makine parkurumuzla profesyonel baskı beton ve kalıcı kesin zemin kaplama uygulama çözümleri sunuyoruz. Baskı beton iç ve dış yüzeyler için tasarlanmış çok çeşitli renkleri ve desenleri olan zemin kaplama sistemidir. Baskı beton kalınlığı oto yollarda minimum 12 cm, yaya yollarında minimum 8 cm olmalıdır. Oto yollarda çelik hasır kullanılmalıdır. Beton sınıfı oto yollarda C30, yaya yollarında C25 tavsiye edilir. Bu işlemlerden sonra baskı beton dökümüne başlanır. Uygulama yapılacak zeminde herhangi bir beton yok ise zemine beton altı kotunda stabilize serilerek kompaktör veya silindir yardımı ile iyice sıkıştırma yapılır. Sıkılaştırma işlemi bitince ana kalıplar hazırlanır.

Baskı Beton kullanım alanları, oto yollar, kaldırımlar, otoparklar, benzin istasyonları, iş merkezleri, turistik tesisler ve alışveriş merkezleri, bahçe ve parklar olarak sıralayabiliriz.

Firmamız, işin metrajı ne olursa olsun yapmayı taahhüt ettiği her işi profesyonel yaklaşımla değerlendirmekte ve teknik bakış açısıyla her uygulamasında müşteri memnuniyetini en önemli unsur olarak görmektedir. Sektörümüz, faaliyet alanımız ve firma yapımız için bütün gelişmeleri takip ediyoruz. Eleman eğitimi, makine parkı kalitesi ve kurumsal yapımıza yatırım yaparak işimize odaklanıyor ve bizden ürün veya hizmet alan herkese azami fayda sağlayacak çözümler sunmak için çalışıyoruz.

Baskı Beton Uygulamaları

Baskı beton uygulamalarında uzman mühendislerimiz ve makine parkurumuzla profesyonel kalıcı ve kesin zemin uygulamaları çözümleri sunuyoruz. Daha detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayabilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Baskı Beton