Helikopterli Şap 0532 612 17 58

Otopark Zemin Kaplama

Otoparklarda kullanılan beton kaplamalar genelde epoksi kaplama olarak yapılmaktadır. Binaya bindirdiği yükün az olması, uzun ömürlü, kolay temizlenebilen ve toz yaratmayan yüzeyler olması sebebiyle tercih edilmektedir. Bugün Türkiye'de ve dünyada pek çok alışveriş merkezi otopark ve servis alanlarında epoksi zemin kaplamalarını tercih etmektedir. Kapalı otopark ve açık otopark olarak ikiye ayırmak gerekiyor çünkü zemin açısından kullanım koşullarına göre değişkenlik göstermektedir.

Kullanım alanları olarak AVM, alışveriş merkezleri, fabrika ve hastanelerde açık ve kapalı tüm alanlarda kullanılmaktadır.

Otopark zemin kaplamalar araç ve yaya trafiğine uygundur. Tamiri temizlenmesi kolay ve pratiktir. Tozumasız ve estetik bir ortam oluşturmasını sağlar. Su geçirmediğinden su izolasyon görevini de yapmaktadır.

Firmamız, projenin büyüklüğü ne olursa olsun yapmayı taahhüt ettiği her işi profesyonel yaklaşımla değerlendirmekte ve teknik bakış açısıyla her uygulamasında müşteri memnuniyetini en önemli unsur olarak görmektedir. Konusunda profesyonel ve eğitimli kadrosu ile makine parkı kalitesi ve kurumsal yapımıza yatırım yaparak işimize odaklanıyor ve bizden ürün veya hizmet alan herkese azami fayda sağlayacak çözümler sunmak için çalışıyoruz.

Otopark zemin kaplama uygulamalarında uzman mühendislerimizle, makine parkurumuzla kalıcı ve kesin profesyonel çözümler sunuyoruz. Kapsamlı bilgi için çağrı merkezi müşteri temsilcimizi arayabilir en iyi fiyat teklifini alabilirsiniz.

Otopark Zemin Kaplama