Helikopterli Şap 0532 612 17 58

Renkli Zemin Kaplama

Renkli zemin kaplama olarak genelde epoksi boya tercih edilmektedir. Epoksi boya; yüzeyi hafif desenli, kaymaya, aşınmaya ve kimyasal etkilere dayanıklı, renkli ve dekoratif zemin kaplama malzemeleridir. Yüzey serleştirici rengine göre imal edilen, dekoratif özelliği ön planda olan beton uygulamalardır. Kimyasal ve mekanik etkilere dayanıklıdır. Hafif desenli ve kolay temizlenebilir yüzeye sahiptir. Suya dayanıklı oluşu ve her renk seçeneğinin oluşu zemin kaplamalarda tercih edilmesini daha da artırmaktadır.

Baskı beton uygulamalarında en önemli unsur, pratiklik olması ve geniş alanlarda büyük parçalar halinde üretilebilmesidir. Bu uygulamalarda kullanılan malzemelerle beton yüzeyin dayanımı, normal betona göre birkaç kat artar. Estetik, renkli ve dekoratif bir yüzey oluşturur. Beton yüzeyinin emici özelliği azalır. Beton yüzeyindeki tozumayı azaltır ve kolay temizlenir. Beton yüzeyinde düşük su/çimento oranı sayesinde yüksek mukavemetler oluşur. Uygulanan sertleştirici beton yapının bir parçası olur. Betonda donma-çözülme sonucunda ortaya çıkan pullanmaya karşı direnç gösterir.

Epoksi boya zemin kaplama yaptığımız her bir müşterimizin kalitesini artırdığı kadar bizim kalitemizi de artıran, referanslarımızı zenginleştiren ve ayrıca bize değer katan bir olgu olarak değerlendiriyoruz. Renkli zemin kaplama çözümlerinde Helikopterli Şap, profesyonel zemin uygulamaları, kalıcı ve kesin alternatif çözümler sunar. Sizde müşteri temsilcimizi arayarak renkli zemin kaplama ile ilgili daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Renkli Zemin Kaplama